Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


NEJEN PRACOVNÍ ODĚVY

Cena : 0,00 Kč

 
Firma Radim kopec zastoupená panem Radimem Kopcem zapsaná v živnostenském rejstříku Městské části Praha 3-Žižkov s číslem jednacím UMCP3/8702/2011/Zak/3 jako dodavatel ochranných pracovních oděvů, hygienických a čistících produktů a provozovatel internetového obchodu www.zlutyobchod.cz nabízí novým a stálým zákazníkům z oblasti středočeského kraje možnost osobního předvedení zboží u Vás ve firmě a individuální péči o zákazníka. V případě zájmu o pravidelné dodávky nás kontaktujte a podle velikosti odběrů Vám individuálně nastavíme Vaši slevu, nebo Vám uděláme speciální cenu na konkrétní výrobek v případě pravidelného odběru.


Reklamace, výměna zboží a záruční doba 
Zákazník je povinen při převzetí zboží zkontrolovat kartonáž, balení a prohlédnout si zboží. Nesprávné množství a zjevné vady zboží při dodávce je zákazník povinen reklamovat písemně ihned při převzetí zboží. V reklamaci je zákazník povinen vady popsat, uvést, jak se projevují. Na dodávané zboží je zákazníkovi poskytnuta záruční doba stanovená v katalogu zboží, pokud stanovena není, platí doba stanovená zákonem. Firma Radim Kopec může stanovit ve vztahu k určitému zákazníkovi nebo určitému zboží dobu individuelně. Tato doba musí být vždy delší než doba stanovená zákonem. V ostatním platí, ohledně vad zboží úprava provedené obchodním zákoníkem. V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh, či velikost. Zboží je postačující zaslat doporučeným balíkem na naši adresu. Náklady spojené s výměnou nese v plné výši kupující ( poštovné a balné ).

Objednávky 
Registrace na e-shopu www.mycipasty.cz, www.zlutyobchod.cz
Zaregistrujte se na našem e-shopu a můžete začít s nákupem. Pro opakované přihlášení použijte stejné údaje jako u registrace. Vybrané zboží vkládejte do košíků, v pokladně zkontrolujte objednávku, zvolte způsob doručení a potvrďte. Po potvrzení objednávky obdržíte e-mail Potvrzení o přijetí objednávky na www.zlutyobchod.cz. V případě, že tento e-mail neobdržíte nebo v případě problému s dokončením objednávky nás kontaktujte na e-mail info@zlutyobchod.cz nebo na tel.: 608 300 690 v pracovní dny od 8-18 hod. Podrobný postup registrace a veškeré informace naleznete v odkazu Nápověda. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.


Další možnosti objednávání zboží: 


Emailová objednávka: 
Objednávky můžete také zaslat na e-mail: info@zlutyobchod.cz. K objednávce připojte veškeré kontaktní údaje, včetně telefonního kontaktu potřebného pro doručení zásilky. U firemních zákazníků také IČ a DIČ společnosti.

Telefonická objednávka: 
V pracovní dny od 8-16:00 hod. volejte objednávky na tel.: 725 705 444.


Dodání zboží 
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních servisních středisek je-li to pro daný druh zboží obvyklé. Dodávku zboží nám zajišťuje společnost PPL. Tato služba Vám zaručuje komfortní doručení objednaného zboží po celé ČR a možnost platby platební kartou. Garantujeme dodání zboží do 5. pracovních dnů od přijetí objednávky.
Při objednávce zboží nad 2000,- Kč včetně DPH máte dopravu ZDARMA. V případě že objednávka nebude dosahovat této výše, bude účtován jednorázový poplatek za dovoz zboží ve výši 150,- Kč včetně DPH. Ale v případě objednaného zboží o váze vyšší než 15kg se ceny přepravy určí po předchozí telefonické dohodě s prodávajícím.Zásilky jsou doručovány zasílatelem v běžné přepravní době do 17:00 hod následujícího pracovního dne a ve většině případů zboží je doručeno v dopoledních hodinách.


Další možnosti dodání zboží: 


- Naše přeprava Žlutý obchod po Praze a blízkém okolí. 
Tato forma doručení je možná pouze po předchozí ústní dohodě. Objednané zboží Vám zašleme naší přepravou dle rozvozového plánu a dle předem telefonicky dohodnutého termínu dodání. Při objednávce do 1500,-Kč je zpoplatněna částkou 100,-Kč a nad 1500,-Kč je ZDARMA.

- Česká pošta 
Objednané zboží Vám zašleme obchodním balíkem České pošty. Při objednávce do 2000,-Kč je zpoplatněna částkou 150,-Kč a nad 2000,-Kč je ZDARMA.

- Osobní odběr 
Objednané zboží si můžete ZDARMA vyzvednout v obchodě v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hodin:

 ŽLUTÝ OBCHOD
 Rokycanova 41
 130 00, Praha 3-Žižkov
 
TOPlist